Březen 2017

Návštěvnost (13.3. 2017 - 19.3. 2017)

21. března 2017 v 15:32 Návštěvnost
Návštěvnost za minulý týden (13.3. 2017 - 19.3. 2017):
Pondělí1
Úterý0
Středa0
Čtvrtek0
Pátek0
Sobota2
Neděle1
Celkem4 -76.5%

01. Najdi postavu

18. března 2017 v 19:55 Přesmyčkyky
01) GRIL SI SMOG
02) BOYD W. B. BOSNA

03) LASA I DRES
04) HERNY WANDERS

05) I CALL THE WINE ROWS
06) STONEK SKIC

Návštěvnost (6.3. 2017 - 12.3. 2017):

13. března 2017 v 17:39 Návštěvnost

Pondělí2
Úterý0
Středa5
Čtvrtek1
Pátek3
Sobota4
Neděle2
Celkem17

CSI Fanlisting

11. března 2017 v 11:27 Blog

Účelem našeho fanlistingu je usnadnit komunikaci mezi fanoušky a hledání lidí se stejným zájmem a zaměřením ve vaší oblasti, na sekci průběžně pracujeme a snažíme se o její zdokonalování. Registrace do přehledu probíhá manuálně, na našem e-mailu. Krom přezdívky jsou všechny údaje nepovinné, ale aby mělo smyl se pokoušet o dosažení účelu a sekce byla užitečná, bylo by super, kdybyste políček vyplnili co nejvíce.

ČísloNickJménoMěsto / StátKontaktČeština
1G. GrissomMartinUS/CZcsilasvegas@wgz.czANO
2S. SidleSáraUS/CZ-ANO
3N. StokesDominickUS-NE
4H. AndrewsHarryUS-ZAČÁTEČNÍK
5H. AndrewsováJindřiška / HenriettaUS/CZ-ANO
6W. SimmsVendulaUS/CZstartrek@717.czANO
7D. HodgesDavidUS/CZdhodges@wgz.czANO
8O. HodgesViviUS-ANO
9B. DawsonBobbyUSscotty@wgz.czZAČÁTEČNÍK
10R. DawsonRoseUS-NE
11T. DawsonTobbyUS-NE
12E. DawsonElizabethUSjademirror@wgz.czNE
13JuniorAlexanderUS-NE
14I. DawsonIsabellaUS-NE
15Z. HodgesZacharyUS-NE
16C. WillowsCatherineUS-ANO
17M. DawsonMykolasCZkpevna@seznam.czANO
18C. Ecklie-US-NE
19G. SandersŘehoř / GregUS/CZ-ANO
20H. CaineKryštof / ChrissUS/CZcsimiami@wgz.czANO

STRANA: 1 / 2 / 3

F.A.Q

10. března 2017 v 14:03 Blog

1. Kdo jsme a co děláme?Jsme komunita fanoušků CSI, kriminálky a toto je náš česky psaný blog, mezi naše záměry patří vytvořit kompletní databázi seriálu se vším všudy a neomezujeme se jen na kriminálku z Las Vegas. Naši členové se mohou aktivně podílet na chodu stránky a přispívat nám, jsme vděční za každou pomoc.

2. Je členství zdarma nebo se něco platí?Za členství u nás se nic neplatí, od nikoho nevyžadujeme žádnou speciální aktivitu, všechno je zcela FREE a dobrovolné. Ovšem, za porušení pravidel, třeba v případě nepřístojného chování, šikany ostatních… můžete zaplatit vyhazovem. Účelem naší komunity je strávit společně mnoho zábavných a příjemných chvil.

3. Jsou členy jen Česi?Ne, nejsou, ale na tomto blogu hovoříme výhradně česky, přítomnost jiných národností a těch, kteří nemají češtinu jako rodný jazyk se ale může odrazit na článcích třeba v možných chybách a tak, proto prosím buďte shovívaví a spíše se snažte své cizojazyčné kolegy učit, málo kdy se stane, aby se někdo učil češtinu, není jim životu většinou potřebná, na rozdíl například od angličtiny, tak si toho prosím važte. Děkujeme za pochopení.

4. Jak mohu přispět na blog?To je na vás, budeme rádi už jen za doplnění informací k nějakému článku, můžete sami nějaký napsat, nebo třeba povídku, něco přiložit… vždy však musí jít o váš výtvor, nic pouze okopírovaného uveřejňovat nebudeme. Formát příspěvku nesmí být jiný než DOC nebo prostý text, nezapomeňte vyplnit políčko předmět a tělo zprávy, jelikož potom by váš e-mail mohl skočit do spamu.

Uveřejni svůj příběh

8. března 2017 v 15:59

Píšeš fanfikce na téma CSI (nemusí jít jen o Vegas)? Chceš se podělit s ostatními o své povídky? Pak jsi na správném místě, rádi ti je zde u nás uveřejníme, stačí splnit jednoduché podmínky.


Svou práci přilož do e-mailu jako přílohu, ve formátu DOC, předmět prosím uveď ve tvaru "CSI (LV či NY nebo MIA) Fanfikce jméno příběhu" - například: CSI LV Fanfikce Čas na příběh. Do těla zprávy prosím napište následující:

- Název příběhu


- Ve které CSI se odehrává, popřípadě s čím je to Crossover,

- Jméno autora (předpokládáme, že vaše) :)

- Žánr (Jde o krimi, jasně, ale co dál?)

- Forma (styl vyprávění)

- Počet kapitola (Pokud jsou)

- Anotace: (Nalákání na děj)

- Poznámka: (Cokoliv nám k tomu dál chce říct je vítáno, přístupnost, žádost o konkrétní zařazení…)


Můžete samozřejmě zasálat kapitoly postupně, spolupracovat na příběhu s kamarády, nebo dokonce přijmeme jen nápad, námět (I jen o několika řádcích či úryvek, který vás napadl) a náš dvorní povídkách vše rozvine v příběh. Je to na vás, máte volnou roku, mějte však na paměti, že dbáme o úroveň naší stránky a proto příběhy musí mít určitou kvalitu. Na druhou stranu poskytujeme konzultace zkušeného člověka, který píše povídky a příběhy roky a má forenzní vědy a krimi jako velkého koníčka.

E-Mail:
kpevna@seznam.cz

Blog.cz nepodporuje vkládání miniaplikací

6. března 2017 v 13:48 Technické poznámky
Omlouváme se,

Za technické nedostatky ohledně registrace do komunity, zjistili jsme, že blog.cz nepodporuje vkládání aplikací od vsevjednom.cz ani mnoho dalších, zastaralost toho portálu nás přivedla ke klasické registraci skrze email zasílání přímo na něj. Problém se týká také fanlistingu. Mějte prosím na paměti, že je zapotřebí uvádět jasný předmět, nejlépe "CSI-CZECH" Registrace" a "CSI-CZECH fanlisting", jinak mohou být zprávy považovány za spam a vy odpověď nedostanete. Děkujeme za pochopení.

Váš CSI-CZECH Tým

Návštěvnost n (27.02. 2017 - 5.03. 2017):

6. března 2017 v 12:59 Návštěvnost
Návštěvnost za minulý týden (27.02. 2017 - 5.03. 2017):
Pondělí4
Úterý3
Středa0
Čtvrtek2
Pátek0
Sobota2
Neděle0
Celkem11

Základní informace

2. března 2017 v 15:09
Český název: Kriminálka Las Vegas
Původní název: CSI: Crime Scene Investigation
Tvůrce: Anthony E. Zuiker
Země:
Vysíláno: 2000-2015
Domovská stanice: CBS
První vysílání: 6/10/2000
Poslední vysílání: 27/9/2015
Žánr: Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller
Řad: 15
Délka epizody: 45 minut
Odehrává se: Las Vegas

Důkazy nikdy nelžou.


CSI patří mezi průkopníky mezi krimiseriály, přinesla něco nového, změnila pohled na tento druh seriálů a vůbec tak nějak překopala celou tuhle skupinu, vypráví příběhy kriminalistů z noční směny lasvegaské kriminalistické laboratoře, jenž řeší někdy dosti zvláštní trestné činy za pomoci forenzních věd a vypráví to neotřele, sympaticky, na nic si nehraje, je svá, svojí oblibu si získala také tím, že bere diváka mnohem blíže k vyšetřování zločinů než kdo jiný. Vždy mám pocit jako bych stál přímo s nimi u stolu.

CSI stála na počátku zrodu mašinérie jí napodobujících seriálů, dnes je jich televizní obrazovka plná, ale tehdy byla první, jedinečná a svojí originalitu si zachovala, přestože mnoho jiných "chce být jako ona". CSI je dáma, která má šmrnc a glanc, samozřejmě že je také trochu bláznivá, jenže my jsme ve Vegas, bejby.

Nejsou to jen zajímavé případy, famózní režijní práce, ale také dokonale napsané postavy, které si svou osobitostí získávají vaše srdce, musíte mít rádi prostě i ty méně podstatné laboranty. V každé epizodě se najde něco, co vás donutí se zamyslet.

Tvůrci se pokusili uspět se "sestřičkami" z Miami, New Yorku, ale to víte, ta první je vždy jej jedna a žádná jiná už nebude taková, všechny mají své kouzlo, ale CSI má v sobě cosi víc.

Gil Grissom říká, že jsou poslední možností mrtvého, jeho poslední možnost říct svůj příběh, oni už hovořit nemohou. Chápu CSI také jako zrcadlo, zrcadlo lidstva a člověka jako jedince. Kdo umí číst mezi řádky epizod tak rozumí.