Blog.cz nepodporuje vkládání miniaplikací

6. března 2017 v 13:48 |  Technické poznámky
Omlouváme se,

Za technické nedostatky ohledně registrace do komunity, zjistili jsme, že blog.cz nepodporuje vkládání aplikací od vsevjednom.cz ani mnoho dalších, zastaralost toho portálu nás přivedla ke klasické registraci skrze email zasílání přímo na něj. Problém se týká také fanlistingu. Mějte prosím na paměti, že je zapotřebí uvádět jasný předmět, nejlépe "CSI-CZECH" Registrace" a "CSI-CZECH fanlisting", jinak mohou být zprávy považovány za spam a vy odpověď nedostanete. Děkujeme za pochopení.

Váš CSI-CZECH Tým
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 KIRAkimi KIRAkimi | E-mail | Web | 13. července 2018 v 5:01 | Reagovat

To determine internal swelling is difficult enough, therefore, consequently, they influence the body for a long time, which threatens the normal fetus. Fluids are dangerous because they break blood circulation. Similar picture leads to the strengthening of negative tendencies feeding and the breath baby, created hypoxia.
Fighting such a pathology should be done with the help of correction feeding and special exercises so that water does not stay tissues. If the woman is resting, then under the feet better put a cushion or pillow to improve the blood circulation of tired legs. Do not long time to sit or stand, as this leads to stagnation in the body. It is recommended that the knee-elbow position several times a day in order to increase blood flow.
<a href=http://pregnancyplus.info/how-to-reduce-swelling-during-pregnancy-fast-and-easy>how to reduce swelling during pregnancy</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama