F.A.Q

10. března 2017 v 14:03 |  Blog

1. Kdo jsme a co děláme?Jsme komunita fanoušků CSI, kriminálky a toto je náš česky psaný blog, mezi naše záměry patří vytvořit kompletní databázi seriálu se vším všudy a neomezujeme se jen na kriminálku z Las Vegas. Naši členové se mohou aktivně podílet na chodu stránky a přispívat nám, jsme vděční za každou pomoc.

2. Je členství zdarma nebo se něco platí?Za členství u nás se nic neplatí, od nikoho nevyžadujeme žádnou speciální aktivitu, všechno je zcela FREE a dobrovolné. Ovšem, za porušení pravidel, třeba v případě nepřístojného chování, šikany ostatních… můžete zaplatit vyhazovem. Účelem naší komunity je strávit společně mnoho zábavných a příjemných chvil.

3. Jsou členy jen Česi?Ne, nejsou, ale na tomto blogu hovoříme výhradně česky, přítomnost jiných národností a těch, kteří nemají češtinu jako rodný jazyk se ale může odrazit na článcích třeba v možných chybách a tak, proto prosím buďte shovívaví a spíše se snažte své cizojazyčné kolegy učit, málo kdy se stane, aby se někdo učil češtinu, není jim životu většinou potřebná, na rozdíl například od angličtiny, tak si toho prosím važte. Děkujeme za pochopení.

4. Jak mohu přispět na blog?To je na vás, budeme rádi už jen za doplnění informací k nějakému článku, můžete sami nějaký napsat, nebo třeba povídku, něco přiložit… vždy však musí jít o váš výtvor, nic pouze okopírovaného uveřejňovat nebudeme. Formát příspěvku nesmí být jiný než DOC nebo prostý text, nezapomeňte vyplnit políčko předmět a tělo zprávy, jelikož potom by váš e-mail mohl skočit do spamu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama