2. Kapitola 1.

9. května 2017 v 12:02 | M. Caine |  Halloween
"Chudák, je to ještě dítě." patoložka Alexx Woodsová položila hlavu oběti zpět na podlahu, dlouhé vlasy se jí přitom svezly trochu do tváře. "Dvě rány," ukázala chlapci na hrudník. "přímo do hrudního koše, druhá… smrtelná, určitě zasáhl srdce, zemřel skoro okamžitě, první šla jen do ramena, přežil by jí." smutně hleděla na tmavovlasého mladíka v odrbané bundě a holinách se zaschnutým blátem, o kus dál ležela maska zombie. "Asi se chytal na oslavu Halloweenu."
"Tentokrát si vykoledoval něco jiného než sladkosti, co?" poznamenal kriminalista Ryan Wolfe s pocitem, jaká je škoda takhle mladého života, celou tu scénu začal fotografovat. "Převlékl se za zombie… a někdo ho zabil… ještě že to neschytal do hlavy, to už by bylo snad i šílené." dodal během cvakání aparátu.
Alexx dál pokračovala v ohledávání těla, nepřestala během odpovědi. "Když zahyne dítě… připadá mi to.. šílené i kdyby se za nic nepřevlíklo, normální člověk by dítěti neublížil, Ryane, zlato."
"Máš pravdu..." Wolfe se otočil o 90 stupňů, protože si všiml nábojnice povalující se na zemi. "… a hele..." okamžitě důkaz zvěčnil, teprve potom jej sebral. "..Calleigh bude mít radost… apros… nevidělas Horatia?" vložil nábojnici do důkazního pytlíku a pečlivě jej uzavřel.
Lékařka se napřímila, opřela se dlaněmi do zad a záklonem si je protáhla. "Už si druhý, kdo se mně na to ptá, předpokládám, že stejně jako Eric jsi mu zkoušel volat na mobil..." v tmavší tváři se jí promítly starosti.
Ryan přikývl. "Kolem osmé přijeli s Ericem do laboratoře…." nandal kryt na foťák a schoval si ho do k němu patřící brašny. "Delko říkal, že s nimi byl, když se Calleigh chlubila projektily z té první dnešní vraždy, potom odešel… jako vždycky… normálně se pořád někde pohybuje, ale bývá na mobilu… ten však teď vyzvání a nic… nehonil bych ho, je teprve půl desáté, jen jsem mu chtěl říct, že u bočního vchodu jsem našel krev, haldy krve, ale není lidská…. Snad má jen nějaké jednání. Nevím proč s toho máme s Ericem tak divný pocit. Třeba zašel k soudu, tam si mobil vypnul, nám se nezmínil, není to jeho povinnost a každou chvíli se zjeví."
Alexx položila kolegovi ruku v rukavici na rameno. "Zlato, Horatio Caine je velký kluk a dobrý policista, jentak by se neztratil, určitě jen s někým jedná a bude tu co by dub. Uvidíš. Každopádně jsem čekala, že se za mnou staví, protože jsem začala pracovat na oběti z rána a je to hodně zajímavé, U ní, na místě činu jsem zase naposledy s ním mluvila já… říkal, že se zastaví."
"Hm, Halloween… pohrává si s naším psychikou..." Wolfe sebral sáčky s důkazy a vyrazil ke vchodu. "Večer se tomu budeme všichni smát. Horatio si zapomněl zapnout zvonění po noci a zatímco my s Delkem jsme vyšilovali, že ho unesl zombie, on si dával kafíčko v oblíbené restauraci a obcházel své podřízené a lidi mimo náš tým. Díky Alexx, ahoj."

06.02.2016 | DALŠÍ KAPITOLA
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 j.lukáš j.lukáš | Web | 9. května 2017 v 12:31 | Reagovat

Dobře napsané, hezky se to čte.

2 csi-czech csi-czech | 9. května 2017 v 12:51 | Reagovat

[1]: Děkujeme :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama