3. Kapitola

9. května 2017 v 9:43 | M. Caine |  Temná voda
"Počkej moment..." Calleigh seděla ve svém služebním voze, zatímco její kolega Wolffe obcházel budovu laboratoře jako mlsný kocour kolem akvária… no aby potvrdil její podezření, že Horatio, když jí volal stál u ní. "Vrať se pár kroků zpátky a řekni ještě něco."
Ryan couvl ke zvláštní křivce oken u jednoho z ochozů, mimo holou zeď. "Nevím co mám pořád říkat, tak se tě na rovinu zeptám…. Našel jsem botu."
Calleigh se pousmála. "To nevím, Rayne, to mi budeš muset říct ty, cos našel."
"Nedělám si srandu, Calleigh… jo moment… co? Jo, řeknu jí to."
"S kým to tam mluvíš, Ryane." Duquesneová nečekala, že by přímo tam bylo původní místo činu, pouze doufala, že z té polohy pochopí kam Horatio pak šel, veselá, že místo našli, se pořád usmívala. "A co máš s tou botou?"
"Paula mi přišla říct, že se po tobě shání Alexx, asi máme jet do té nemocnice, nejdřív ale pojď sem." Požádal plně vážný Wolffe bez známky žertování. "Je to horší, s tou botou jsem si srandu nedělal, ale jsou tu i brýle a krev, ihned sem dojdi, Calleigh, máme místo činu. Vypadá to, že Horatia někdo strčil přes zábradlí."
Calleigh si prohlížela ulomenou nožičku slunečních brýlí, Ryan zatím strkal do důkazního pytlíku jednu ze šéfových bot. "Podle krevních stop se Horatio musel skutečně skutálet tady shora a až dolů."
"Co nám to říká, když víme, že šéfova zbraň zůstala v pouzdře?" Přihodil Wolffe a zabalil také vatičky se vzorky krve pro porovnání.
"Že jí nestačil vytáhnout, zjevně nečekal, že je v ohrožení života, když se ta osoba blížila, asi…. Někdo zevnitř."

09.01.2016 | DALŠÍ KAPITOLA
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama