3. Kapitola 2.

9. května 2017 v 12:05 | M. Caine |  Halloween
DNA specialistka Maxine Valera se zamračila na výsledek, který zrovna vytáhla z tiskárny. "Cože?" vzorek se v některých bodech shodoval s tím z jejich zaměstnanecké databáze, zamyslela se a omylem dala vyhledávat v mnoha možnostech které normálně nenechává, vlastně… jí tam ruka jakoby skočila sama.
"Tak co máš?" Calleigh do její kóje vešla bez emocí, neočekávala překvapivý objev, prostě to vyhodí jméno nějakého trestaného a ona jej prověří, jako vždycky. Jenže….
Valera odtrhla oči od papíru. "Konečně jsem se dostala k tomu rannímu vzorku..." začala, samozřejmě s Duquesneovou to nehnulo, tak pokračovala. "na místě činu se nalezl vzorek DNA, příbuzného někoho z naší databáze zaměstnanců… ale Kyle Harmon to není." Podala kolegyni list s ještě čerstvým inkoustem a hluboce si vzdychla. "že jsem zase něco udělala špatně? Do vyhledávání se mi ta databáze připletla omylem."
Calleigh zavrtěla hlavou. "Prostě to projdi ještě jednou v běžném vyhledávání, pro jistotu, až se Horatio zase zjeví poradím se s ním co dál." Jenže až teď sklouzla pohledem na výsledky a až nyní jí došlo co Valera vlastně řekla, chvíli zírala na údaje. "Co jsem řekla, platí, ale tohle je vážně hodně zajímavé."
"Jo," souhlasila Valera. "O Kyleovi ani nevěděl, myslíš, že ví tohle?"
Calleigh pokrčila rameny. "Nejspíš asi ne. Nic dalšího nemáš?"
"Ale jo, podívej." podala kriminalistce druhý z archů, "Karl Bownman, trestní rejstřík čistý, ale určitá sorta lidí musí prostě pro systém dávat DNA."
Duquesneová zvedla obočí. "Vystřídal v krátkých údobích docela dost zaměstnání a vlastní legálně zbraň. Díky Valero."

06.02.2016 | DALŠÍ KAPITOLA
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama