Fanpage

2. května 2017 v 14:56
Toto je "fanpage" čili fanstránka, což znamená, že tento blog zformovali a vedou fanoušci a není oficiálním produktem tvůrců CSI.

V žádném případě nespolupracujeme s tvůrci pořadu, nemáme žádné výhody ani možnosti nad možnosti ostatních fandů, neznáme osobně herce ani nikoho z tvůrců, proto vám nemůžeme zprostředkovat žádná setkání na sto procent fungující kontakty ani žádné suvenýry nedostupné pro ČR, děkujeme za pochopení.

Na tomto blogu se mohou vyskytnou pravopisné chyby, protože základní jádro hlavních členů nemá češtinu jako svou rodnou řeč, budeme rádi, když upozorníte na chybu, ale agresivní a zlé útoky okamžitě mažeme, každý z nás se učí a nikdo není stoprocentní, aby se člověk jazyk naučil pořádně, musí trénovat, buďte rádi, že vůbec někdo se snaží psát česky, také jsme mohli zůstat jen u angličtiny, tento blog děláme pro vás, děkujeme všem, kdo nás podporují a pomáhají nám, jsme velice vděční.

Jelikož jsme seriózní fanstránka nebudeme tolerovat spamery ani reklamy v komentářích, ty bez milosti zablokujeme, stejný osud potká každého, kdo se nebude umět chovat a bude tu šířit zlou krev, jinak je zde plná svoboda slova.

Pro komunikaci s členy, kteří neumějí česky, můžete použít skrze e-mail češtinu, vše přeložíme, stejně jako u komentářů. Jelikož fanstránky také prezentují komunitu fanoušků svého "oblíbence", nesmíme si dovolit tolerovat ani zloděje, každý, kdo náš jakýkoliv článek zkopíruje na svůj blog či web bez našeho svolení bude nahlášen administrátorovi, tím mu může hrozit zrušení celého jeho webu či blogu, na které v případě prokázaní tohoto ohavného neetického činu ve většině případě i dochází.
Na blog mohou přispívat i samotní členové, bez nároku na peněžní nebo obdobnou odměnu, za spolupráci budeme neskonale vděční, ale vše je zcela dobrovolné a každý z nás pracuje na tomto blogu ve svém volném čase a vše může ovlivnit dokonce také časový posun.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama