Prolog

9. května 2017 v 9:21 | M. Caine |  Temná voda
Autor: M. Caine
Částí: 1
Kapitol: 11
Údobí: Neurčeno
Město: Miami
Žánr: Krimi / Mysterozní

Prolog

Život je pomíjivý, nikdy netušíme, kdy nás navštíví anděl smrti, aby si nás odvedl tam, odkud není návratu, nebo je? Věříme-li jen věcným a fyzickým důkazům jako vědci a kriminalisté, je těžké se vzdát skepse, ale ať chceme nebo ne, náš život vyhasne, tak jako tak, ať už věříme čemukoliv, smrtka si nás stejně najde, všechno ostatní jsou jen dohady a diskuse.
Calleigh Duquesneová, z miamské kriminální laboratoře vyfotila tělo mladého buddhistického kněze a hlavou jí prolétlo spoustu textů článků o reinkarnaci, ona si nebyla jistá, zda v ní věřit nebo ne, tak se snažila soustředit pouze na důkazy, ale vůbec jí nedávalo smysl proč by někdo zabíjel příslušníka víry s tak mírumilovnou pověstí.
Kriminalistka zaklapla kufřík, sebrala obálky z důkazy a odebrala se ke svému vozu, Alexx, už si nechávala oběť odvést do márnice, tady prozatím skončila, i Calleigh, nezbývalo nic než se vrátit zpět do laboratoře a pokusit se nalézt vysvětlení, chytit vraha. Na svém mobilu v seznamu jmen zelenýma očima vypátrala správný kontakt a vytočila číslo.
"Horatio, vracím se do laborky…. Ano…. Dobře."
Její nadřízený Horatio Caine ji ujistil, že se tam hned sejdou a ona jeho, že našla zajímavé stopy a že stejně jako on v tom vidí, nábožensky laděnou vraždu. Ale mají pravdu?

09.01.2016 | DALŠÍ KAPITOLA
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama